Partiumi kirándulás

Indulás reggelén azt tapasztaltuk, hogy egy komfortosabb Mercedes buszt bocsátott rendelkezésünkre a vállalkozó. Mi történt útközben: a gyermekek a vártnál sokkal nehezebben viselték az utazást, ezért többször meg kellett állni. Miután a gépkocsivezető (aki nem volt vélhetően gyermekek szállításához szokva) többször felvetette, hogy nem tud idejében visszaérni telephelyére. A gyerekek és a biztonság érdekében közös megegyezés alapján módosítani kellett az útvonalat. Átmentünk a Király-erdő hegységen és nagyobb pihenő után Nagyvárad felé tértünk vissza. Itt, az első Szent László napok rendezvényét tekintettük meg, következett a felújított Állatkert, s végezetül a Kalandparkban időztünk. A gyerekek nem bánták a módosítást. Örvendetes, hogy miután letértünk a tervezett útról, mindenki jobban lett. Épségben és időben mindenki hazaért.

Szabó Edit és Hutzler Vilmos


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.