Szent László nyári tábor

A "Szent László nyári táborunk" sikeresen lezajlott, 34-36 gyerek vett részt rajta!
Augusztus 5-én hétfőn kezdtünk és szombaton zártunk. Csütörtökön buszt béreltünk, elvittük a gyerekeket Nagyváradra. Kirándulásunk során megnéztük a Szent László királyunkkal kapcsolatos emlékhelyeket. Megtekintettük a székesegyházat, a parkot, szobrot, a Szent László emlékkiállítást, a Szent László templomot. Idegenvezetőnk Veress Kovács Attila nagyváradi református lelkész személyében egy csodálatos embert ismertünk meg, aki bemutatta és mesélt Várad történelmi és kulturális hagyatékáról. Jártunk a várban, két gyönyörű szecessziós kávéházban, de megnéztük a magyar színházat, és több szobrot is. Rettentő hőség volt egész héten, így délután elvittük a gyerekeket Püspökfürdőre strandolni.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.