Vonattal Mezőtelkibe

Ismét jártunk Mezőtelkiben a hétvégén. Péntek délután az iskolából vonatra szálltunk és éjfélre már oda is értünk. Minden fáradságunkat kárpótolt a meleg szívélyes fogadtatás amit a “házigazdáink”, a gyerekek és falu ismerősei nyújtottak felénk.
Szombat délelőtt készültünk az esti jelmezes bálra ahol az óvodásokkal együtt léptünk fel farsangi maskarákban.
Foglalkozáson beszéltünk a farsang jelentéséről, szokásairól, jellegzetességeiről. Természetesen csoportépítő játékok nem maradhattak el, közösen készítettük el a teremdíszeket, feldíszítettük a kultúrházat. Hajnalig mulattunk a bálban, sok szülővel tudtunk beszélgetni kihasználva a személyes találkozást.
Vasárnap délelőtt volt még egy kevés időnk Valentin-nap eredetéről a szeretet különféle megnyilvánulásáról, kifejezéséről beszélgettünk.
Megterveztük és egyeztettük a következő félév programját


Miletics Lászlóné és Horváth Zsófia


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.