Mezőbajon is indul az iskola

Vasárnap látogattunk előszőr Mezőbajra . A fogadtatás baráti volt , nagyon kedves emberek . Részt vettünk a pünkösdi istentiszteleten , megnéztük a parókiát , óvodát , iskolát , művelődési házat . A helyi RMDSZ vezetője vendégül látot bennünket . Tájékoztattom őket a jövetelünk céljáról , a Vasárnapi iskolaláról és a foglalkozásokról . Megbeszéltük , hogy havonta egy alkalommal szombaton fogunk kiutazni , előre egyeztetett időpontban , a foglakozások az imatermben lesznek.

A gyerekek létszáma várhatóan 10-12 fő lesz. Kértem a tanítónőt , hogy a kezdeti időszakban segítsen megismerni a gyerekeket .


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.