Tartalmas kirándulás a Partiumból a fővárosba

“Röviden beszámolok a hétvégi programunkról… Nagyon szuper, tartalmas, közösségépítő és egymást jobban megismerő napjaink voltak.

Az útiköltség jutányos volt, így szállást is tudtam intézni, ami külön élményt jelentett a kollégáknak és a gyerekeknek. A helyszínen még “filmforgatást” is rendeztek. A budapesti kirándulás hatalmas élményt jelentett. Korán indultunk és terveinken felül teljesítettük az élményekhez juttatást.

Az ételek finomak és bőségesek voltak, szinte folyamatos volt az ellátás, hisz az általunk fizetett szolgáltatás mellett kollégáim és a családom külön is hozzájárultak ahhoz, hogy emlékezetes és sokáig emlegethető programot biztosítsunk a köröstárkányi vendégeinknek.

Köszönöm (a tárkányiak nevében is) a segítséget, anyagi támogatást, amellyel meg tudtam valósítani a hétvégi rendezvényt. Köszönöm azt a felém áradó szeretetet és bizalmat, amelyet tanúsítasz irányomba.”

Turócziné Eszes Mária


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.