Élmények Mezőtelkiben

Hétvégén nagy élményben és elismerésben volt részünk Mezőtelkiben. A mi falunkban sajnos kevés most a gyermek, ezért megkértek lelkészeink hogy menjünk át szombat délután Pusztaújlakra, a közeli faluba, hogy az ottani nagyobb létszámú gyermekekkel is foglalkozunk. Nagy izgalommal készültünk. A Tiszteletes Asszony átszállított bennünket a gyülekezet kisbuszával és vittük a helyi gyerekeket is

Tartalmasan és jókedvűen töltöttük el foglalkozást. Fáradtan -de a csillogó gyerekek szeme kárpótolt mindent- tértünk  vissza Mezőtelkibe. Út közben hazafelé még megcsodáltuk a naplementét  Kőrös a gátnál. Nagyon jó és felemelő érzésekkel tértünk haza vasárnap késő este.


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.