Nemzeti Összetartozás Napján Mezőtelkiben és Pusztaújlakon

Hétvégén ismét tartalmas napokat töltöttünk Pusztaújlakon és Mezőtelkiben, úgy időzítettük az időpontot, hogy a Nemzeti Összetartozás napjáról beszélgessünk. A gyerekeknek sok szívhez szóló gondolata volt erről a témáról. A játék, a kézművesség, a csapatverseny elmaradhatatlan volt. A gyereknapi foglalkozást nagyon élvezték a gyerekek. Sort kerítettünk az éves munka jutalmazására a templomban, Istentisztelet után. Jó volt látni a csillogó szemű gyerekeket és a hálás tekintetű szülőket.

Találkozunk a nyári táborban ismét velük július 10-15. között Mezőtelkiben.

Miletics Lászlóné és Horváth Zsófia


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.