Látogatás Bélfenyérre

Ezen a napon mentünk először Bélfenyérre, a Szent Miklós Gyermekotthonba. Indulás előtt nem is gondoltuk, hogy ilyen barátságos, vendégszerető helyre érkezünk. Mindenfelé  rendet és tisztaságot láttunk. Miután megreggeliztünk, Marci atya megmutatta az épületet. A gyerekekkel egy vetélkedő keretében ismerkedtünk meg. Közösen végighallgattunk egy előadást Gutenberg életéről. Az elhangzottak alapján kellett kitölteniük egy rövid kérdőívet.  A nap végén átadtuk az otthonról hozott ajándékokat, majd egy jóízű ebéd után visszaindultunk Békéscsabára.


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.