Óradnai foglalkozás

A Vasárnapi Iskola a Radnai havasok lábánál fekvő Óradnára is eljutott Kaszás Mária jóvoltából: “Megjártam Óradnát, az éjjel hozott haza a salgótarjáni csapat. Az idén is volta 25 perces program: két vers, egy népdalcsokor, gyermektánc, Sárközi karikázó és két néptánc a végére. Három helybéli középiskolás már dolgozott a néptáncon, mire én megérkeztem. Rácz Évike Kolozsvárról és a marosvásárhelyi kollégád kért mikrofon elé.”


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.