Évértékelést tartunk Egerben

A Vasárnapi Iskola Alapítvány az oktatásban részt vevőpedagógusokkal szeptember 19-20-án tartja szokásos évértékelőjét Egerben.

A programot szombaton 9 órakor áhítattal kezdjük az Egri Vár Dobó bástyájában. Ezt követően beszámolókat hallgatunk meg az elmúlt tanév munkájáról, tudnivalókról beszélgetünk az előttünk állóról. 11 órakor Habis László, Eger polgármestere köszönti a résztvevőket, Sikli László tájékoztatója oktatási módszeréról Károly atya tolmácsolja a kérést és tudnivalót a Tündérkertről. Délben megterítjük az asztalt a magunk által készített, hozott ételekkel, italokkal.
Délután sétával egybekötött előadást hallgatunk meg a várról Pap Gergely kalauzolásával. Este borkóstolóval egybekötött vacsora lesz a Macok Étteremben Lőrincz György egri borász és Macsinka János séf jóvoltából.
 Vasárnap 10 órától istentisztelet vagy mise lesz, utána a püspökség könyvtárát nézzük meg közösen. Délután fakultatív programként a török fürdőbe megyünk.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.