Önkénteseket várnak Tasnád környékén

2016. december 9-én 17 órától lesz a debreceni Méliusz Juhász Péter Könyvtárban azon fotókiállítás megnyitója, melynek egyik célja, hogy a Vasárnapi Iskola további önkéntesekkel tudja segíteni a szórványmagyarság oktatását. Amennyiben elég önkéntest sikerül toborozni, akkor beindulhat az oktatás Tasnád környékén is. Az alábbi képeket Vetési László küldte a következő megjegyzéssel: “most jöttem haza, van 5 falunk és lelkes emberek, gyermekek is, helyiség is van, iskola, üres parókia – mindenki vár.”


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.