Első Vasárnapi Iskola Tasnád környékén

Január 28-án első alkalommal látogattunk ki a Tasnád környéki kis magyar közösségek gyermekeihez a Vasárnapi Iskolai Mozgalom pedagógusaival. A biharkeresztesi Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola most szolgálatba induló önkénteseit Farrné Kovács Mónika igazgatónő vezetésével indítottuk el a szolgálatra. Az új csoportok kezdetben Tasnádszántón, Pelekesziben, Érkörösön, Szilágpérben, Tasnádszarvadon, majd Irinyben szerveződnek.
Közben egy igen szomorú eseményen is jelen kellett lennünk ezen a vidéken. Ugyancsak e napon temették el az utolsó érhatvani magyar reformátust, a 72 éves Gáll Dezsőt.


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.