Irinyben is elkezdődött a munka

Lázár Edit irányításával kezdődött az oktatás Irinyben, ahonnan szeretettel küldték a képeket egy kis beszámolóval:
“Valóban szeretettel fogadtak bennünket, a lelkésszel tudtunk találkozni és beszélgetni egy félórát, mielőtt elindult Nagykárolyba. Irma néni és Kálmán bácsi fogadta a gyerekeket, a tanítónő is eljött és az első órát velünk töltötte.
A képeken az ismerkedős játékunkat, majd a papírszínházas mesélést (a Furulyás Palkó című népmesét meséltük) láthatják. A mese közben is és végén sokat énekeltünk – Zsuzsi furulyázott és citerázott, Éva ritmushangszereket hozott, Virág a lakodalomról beszélgetett a gyerekekkel.
Mindannyian bekapcsolódtak és látszott, hogy örömmel teszik.
Mi is jó érzéssel indultunk vissza, tervezgettük út közben a következő találkozást.”


Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.