Várasfenesen a Himnuszról

Várasfenesen a februári foglalkozáson folytattuk az ismerkedést a Himnusszal. Nagyon sok mindenre emlékeztek a jelen lévő fenesi, belényesi, körösjánosfalvai, belényessonkolyosi gyerekek abból, amit januárban beszéltünk, a kialakított csoportokban pedig ügyes illusztrációkat is készítettek a vershez.

A sok szép alkotás elkészítése után elfogyasztottuk a Julika néni és Frici által készített finom csörgét és meleg teát. Majd egy kicsit megmozgattuk az izmainkat és a gyönyörű napsütésben az udvaron játszottunk. A foglalkozás végén pedig farsangi álarcot készítettünk. A sonkolyosi gyerekek már a megérkezésükkor farsangi hangulatot teremtettek azzal, hogy jelmezben jöttek. Nagyon kreatívok voltak. A nagyobb lányok ismét rengeteget segítettek a teljes foglalkozás alatt. Reméljük mindenki jól érezte magát, és márciusban is találkozunk.

Nagy Éva