Októberi mezőtelki foglalkozás

Először közösen megnéztük az Egerben bemutatott, előző tanév eseményeiről összeállított videót.  A gyerekeknek nagyon tetszett, amikor látták magukat a videóban. 

A foglalkozáson az elmúlt évben készített fotókból puzzle játékot készítettünk, amit nagy lelkesedéssel raktak ki a gyerekek. A kirakott fotókhoz képkeretet készítettek.  Gyakoroltuk a hangos olvasást, beszélgettünk az októberi havi jeles napokról, a debreceni kirándulásról, élményekről.

A szép, napos időben kimentünk az udvarra, játszottunk a szabadban, majd az ebéd elfogyasztása után színes őszi falevelekből, gesztenyéből, tobozból dolgoztunk. Nagyon szép, kreatív alkotások születtek, minden gyerek a saját fantáziája által megálmodott egyedi dolgokat készített.

Nagyon örültünk, hogy ismét találkoztunk. Sok szép munka született jó hangulatban.

Enikő és Kati