Advent és karácsonyi készülődés Mezőbajon

A decemberi foglalkozáson az együttlét örömét hangsúlyoztuk ki. Karácsonyi dalokat énekeltünk, amelyeket Demeter Márta tiszteletes asszony gitárral és Lőrinczy Tünde fuvolával kísértek. Az óvodások és az iskolások egymás mellett készíthették el a kézműves tárgyaikat, ugyanis arra törekedtünk, hogy a két korosztály együtt legyen. Készítettünk karácsonyi gömböt, díszítettünk üveg mécsestartót és mézeskalácsot, melyből közben falatoztak a gyermekek. A kisebbek a nagyobbakkal együtt gyertyákat is díszítettek.

A 2019-es év zárásaként a gyerekeket megvendégeltük. Díszes teríték mellett üdítő ital, muffin és mézes sütik várták őket. Közben karácsonyi dalokat hallgattunk és a megajándékozás sem maradhatott el.

Jövőre is találkozunk!!!

Dancsó Géza, Rózáné Madarász Klára és Lőrinczy Tünde