Ajándékcsomagok a Fekete-Körös völgyébe

Személyre szóló karácsonyi ajándékcsomagokat készítettek a Vasárnapi Iskola Alapítvány önkéntes pedagógusai a Fekete Körös völgyében, az Alapítvány programjaira járó gyermekek számára. A civil szervezet 16 évvel ezelőtt indította el a Vasárnapi Iskola mozgalmat, amelyben az önkéntes pedagógusok magyar nyelvre, irodalomra tanítják a szórványban élő gyerekeket.Személyre szóló karácsonyi ajándékcsomagokat készítettek a Vasárnapi Iskola Alapítvány önkéntes pedagógusai a Fekete Körös völgyében, az Alapítvány programjaira járó gyermekek számára. A civil szervezet 16 évvel ezelőtt indította el a Vasárnapi Iskola mozgalmat, amelyben az önkéntes pedagógusok magyar nyelvre, irodalomra tanítják a szórványban élő gyerekeket.

A Határok nélkül című műsor alább meghallgatható: