Arany és farsang Magyarremetén

Február 25-én Magyarremetén a Vasárnapi Iskola foglalkozáson Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából életével és munkásságával, annak történelmi hátterével foglalkoztunk. Téma volt a reformkor, a forradalom és szabadságharc, Petőfi barátsága és művei, versek olvasása és elemzése. Kézműves foglalkozáson pedig a farsang és a nőnap került előtérbe: Farsang farka: bohóc készítése, Nőnap:origami képkeret.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.