A tanév utolsó foglalkozása Irinyben

Ugyan már eltelt a nyár nagy része, de meleg szívvel emlékszünk vissza az idei tanév utolsó, június végi találkozására az irinyi gyerekekkel. Kellemes délelőttöt töltöttünk együtt, felidézve az elmúlt tanév emlékezetes pillanatait. Beszélgettünk nyári terveinkről, vágyainkról, majd ezeket meg is alkottuk. Énekeltük és játszottuk kedvenc dalainkat, játékainkat, amiket közösen tanultunk.

Kellemes meglepetés volt, mikor Miklós megvendégelt mindnyájunkat egy fagyival, amit nagy örömmel közösen fogyasztottunk el.

Meghívásunkra augusztus végén Debrecenbe várjuk a gyerekeket, hogy megmutathassuk nekik a mi városunkat, melyről már sokat meséltünk nekik. Nagy izgalommal szervezzük a programokat, reméljük jól fogják magukat érezni nálunk.

Sok szeretettel kívánunk még kellemes időtöltést a nyár hátralévő részében!

Hegyesiné Lázár Edit és Pusztainé Istenes Virág