Mezőtelkiben köszöntöttük az édesanyákat

Nagy örömmel számolok be arról, hogy hosszú várakozást követően végre létrejött a személyes találkozás, és április 23-án eljutottunk Mezőtelkibe. Már nagyon vártak bennünket, öröm volt ismét találkozni.

Anyák napjára hangolódva megtartottuk a foglakozást, amelyen 18 gyerek vett részt. Éva tanár néni (Karcagról) is eljött velünk. Május havi jeles napokról, népszokásokról, a közelgő Anyák napjáról készített összeállítást, amit projektorral kivetítettünk. Ezt követően kvíz játékok, rejtvényfejtés, színezés, rajzolás, közös éneklés következett. Majd az udvaron is játszottunk egy kicsit a gyerekek örömére.

A kézműves foglalkozást az Anyák napjához kapcsoltuk, ajándékot készítettünk az Anyukáknak, Nagymamáknak. A gyerekek nagyon lelkesek voltak, nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük a Maior lelkész házaspárnak, Noémi óvó néninek, akik nagy szeretettel fogadtak bennünket, és segítségünkre voltak mindenben. És természetesen a Vasárnapi Iskolának is a lehetőséget.

Enikő, Kati és Éva